1 / 2
Фрижидер за сладолед
12.000 МКД
18.05.2022 11:27

Охрид / Охрид

Се продава фрижидер за сладолед голем, во супер состојба користен само 2 сезони, има и безбедносен лимен капак за чување надвор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076 528 115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам