1 / 1
Приватни часови по пијано. солфеж и теорија на музика
250 МКД
Цената не е фиксна
22.10.2020 14:46

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Приватни, индивидуални часови по Пијано, Солфеж и Теорија на музика.

Ценовник:
30 минути час - 250 денари,
45 минути час - 300 денари.
Термините за часовите се по договор.

Телефон:
078/367-157
Нена

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Нена
Потврден огласувач
078367157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам