1 / 6
Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja
1 €
03.10.2022 12:46

Охрид / Охрид

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за индивидуална куќа п+1+поткровје 226м2.
Плацот е на одлична, мирна локација само со куќи во околината. Се наоѓа на 400m од Охридска Банка, на 5 минути пешки од местото до чинарот. До самиот плац има пристап и паркинг за коли, а и во околината паркингот е бесплатен.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070225810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам