Kazan za varennje rakija star zidan komplet
1 €
Цената не е фиксна
06.06.2022 16:40

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam kazan za varenje rakija od 120 litri komplet star i mnogu kvaliteten ne e pokreten tuku zidan od podobrite i dava povece rakija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
071340082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам