1 / 2
Mедицински kревет
400 €
22.10.2020 17:11

Карпош / Скопје

Механички болнички кревет со три функции:
- подигање на делот кај грбот и главата,
- подигање на делот кај колената и стапалата
- електрично подесување на висината
На креветот има монтирани тркала и странични шини.
Дополнително има и антидекубитален душек, составен од три дела, купен од Медикус Хелп.
Креветот и душекот се користени 3 месеци и се одлично сочувани.

Kонтакт телефон: 070 234 564

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070234564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам