1 / 7
Kornizi Aluminiumski
360 МКД
22.10.2020 20:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Kvalitetni Aluminiumski kornizi, so dve shini bez maska 360den 1m, so dve shini so maska 460den 1m, so tri shini bez maska 560den 1m.
Se nudat i na golemo na trgovci poedinci i pretprijatia, cena po dogovor..

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

Dzevdet
Потврден огласувач
75445883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам