1 / 5
Hamaci 150cc 4t
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2020 08:37

Битола / Битола

Марка:

MZ

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

Hamaci

Motorot se zamenuva za arpilia sr50 da ne e postara od 2015god
Motorot se prodava/zamenuva poradi problemi so policija zacuvan kako nov prv gazda sum mu kupen nov odigla vozen 5000km
150cc
2019
So dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
075502706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам