1 / 12
Metalni konstrukcii метални конструкции
По Договор
09.10.2021 19:50

Велес / Велес

AS-METAL-VEL Veles Proizvodstvo i montaza na metalni konstrukcii montaza na paneli limovi i limarija
Firma so golemo iskustvo vo izrabotka i montaza na konstrukcii i paneli

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078229924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам