1 / 3
RABOTA SO MASINI ZA AMBALAZA
2 МКД
25.04.2022 21:46

Штип / Штип

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

MAK PLAST GRUP STIP ima potreba od tehnicar so sredno ili visoko obrazovanie za operator na masini za proizvodstvo na plasticna ambalaza

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Uni 24 stip
Stip
Потврден огласувач
070264240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам