1 / 1
Odrzuvanje profili na socijalni mrezi
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2021 17:54

Скопје Центар / Скопје

Ви нудиме одржување профили на Facebook и Instagram
Секојдневното креирање на објави на социјалните мрежи Ви одзема драгоцено време.
Таа обврска делегирајте ја на маркетинг тимот за социјални медиуми.
Барање за понуда испратете на е-емаил: socialmedium.mk@gmail.com
Повеќе информации на тел.: 071 81 77 81

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Останато

Се продава од: Претпријатие

Smetkovoditel APMM
Потврден огласувач
070472562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам