1 / 2
Quingqi Kvinki qingqi 200cc so dok
700 €
Цената не е фиксна
23.10.2020 18:09

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

quingqi

Километри:

5000

Motoro e top masinata ne e otvarana nikogas pali vozi so dokumenti na moe ime falat samo zadnite plastiki stranicni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
076752527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам