1 / 4
Motorna pila Homelite za delovi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 13:36

Битола / Битола

Se prodava homelite pila na delovi nema klip i klipnjaca palenjeto raboti dava iskra ili ponudete motor ispraven za istata mislam odgovara od modelite 925 i 944

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
074600434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам