1 / 1
Led Podvizni Reklami
7 €
27.08.2021 21:42

Карпош / Скопје

Производство и изведба на секаков тип на ЛЕД РЕКЛАМИ
Рекламите се достапни и се прават по нарачка во димензија по вашите потреби.
ВРВЕН КВАЛИТЕТ. Отпорни на високи и ниски температури, дожд и сл.
НАЈДОБРИ ЦЕНИ ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

Контакт на 078355377

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од: Претпријатие

TESLA LED
Ul.Kosturski Heroi 17/3
Потврден огласувач
078355377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам