1 / 12
Trkala 28-29"
5 €
17.09.2022 12:08

Кавадарци / Кавадарци

kompletni trkala so gumi.zadni glavini : nexus 8s,alfine 11s so rebrasti kais i obicni na lanec,nuvinchi 11s di2 i obicni na sajla.predni so deore, deore xt , dt swiss qr,thrue axle 15mm . glavini.obraci dt swiss i concept.road bike vintage i novi modeli 30-100eur.od trkalo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Бандажи

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам