1 / 3
Alex Montana City
6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2021 15:44

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

servisiran vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
070319116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам