1 / 4
GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI
500 МКД
11.11.2022 21:14

Куманово / Куманово

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI KAKO PLOCKA. DIMENZII: 8cm x 2cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам