1 / 8
Универзален мултимедија плеер АНДРОИД НАВИГАЦИЈА МП5
5.299 МКД
12.05.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Може да се монтира на повеќе од 70 видови на автомобили.

Екран: 7 инчи
Рам Меморија: 1 гб
Ром Меморија: 16 гб

За нарачки 👇
📩пораки(inbox) 📩
☎️ 079 285 613 (достапни и на viber)

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Jovanoski Komerc DOO
Потврден огласувач
079285613
Испрати Е-маил до огласувачот

МУЛТИМЕДИЈА ЗА MAZDA 3

0 МКД

Android GPS мултимедија 7" за VOLKSWAGEN / SKODA/SEAT

7499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам