1 / 8
Lavirinti i tarzanka za igroteka
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 01:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 2 lavirinti, bazen za topcinja i tarzanka koristeni samo 3 meseci
CENA ZA KOMPLET 3500evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

ANA
Потврден огласувач
076477814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам