1 / 12
Škoda Octavia
По Договор
08.01.2021 05:33

Кратово

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Škoda Octavia Prekrasen avtomobil uvoz od ch celo vreme servisiran bez korozija nitu tocka nema farbani delovi 2006 god kolata e kako nova so novi gumi servisna istorija 2 kluca sve top
078 345 544

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edno dete
Потврден огласувач
078 345 544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам