1 / 12
VW GOLF 6 1.4 TFSI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
22.07.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
PROZIVODENA 10.12.2009
KILOMTERI 154.000
MOTOR 1.4 TSI 90 KW 125 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMATRONIC
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
PARKING SENZORI
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам