1 / 7
Bmw x5 3.0d odlicen
6.000 €
24.01.2021 09:12

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Dzipot e vo extra sostojba redovno servisiran avtomatik full oprema max socuvan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам