1 / 2
Halogenki
450 МКД
12.06.2021 20:20

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 9 novi sijalici - halogenki. Jacina 35 w.

070 23 66 78 Nina

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
071902536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам