1 / 2
Kozni jakni
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.12.2020 19:16

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Prodavam 2 kozni jakni. Golemina XL, kafeni.
Cena:

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
07190253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам