1 / 5
Renault magnum 440e/ tech 2002 euro 3
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2020 12:45

Ресен

Se prodava,cena po dogovor
Novi gumi, motorna kocnica, vo dobra sostojba
075/632-988

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Моника
Потврден огласувач
071397215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам