1 / 4
Sadnici Lesnik (Садници Лешник)
По Договор
25.10.2020 19:24

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat dvegodisni sadnici lesnik od poveke sorti.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Mile Taseski
Потврден огласувач
078334050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам