1 / 8
Се продава лозје
3 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 06:20

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје 2,5 декари, веднаш до асфалтен пат. Лозјето се наоѓа на патот помеѓу Пеширово и Црнилиште, одма после првиот појас.
Лозјето има систем за наводнување.
Информацио на телефон:078-734-750 -Борче

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам