1 / 4
Jakna
2.500 МКД
04.09.2022 11:18

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Сива

Jaknata e so postava sto se vadi golemina XXL ima kapa vodootporen materijal nova ne nosena pogodna za visoki i krupni luge

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам