1 / 12
MERCEDES E350 2011 PERFEKTEN!!!
15.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 00:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.11625

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i cuvana za svoja dusa, vozena kako vtoro vozilo i so realna kilometraza od 132.000 km!

Kompleten redoven servis napraven na 15.10.2021(maslo, site filtri, diskovi, plocki) i za istoto poseduvam servisna kniska i fakturi!

Vo kolata nemate apsolutno nikakvo vlozuvanje!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Blagoja
Потврден огласувач
075236668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам