1 / 11
ИТНО СЕ ПРОДАВА
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 08:27

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. „Прилепска“ Охрид

Се продава куќа во Охрид, на ул. „Прилепска“. Куќата е нова градба, со површина од 170м2, висина П+1 и помошен објект од 16м2. За двата објекти има документација (имотен лист).

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
076 431393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам