Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar
400 €
16.12.2020 14:34

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

180 m²

Izdavam magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat. Magacinot e vo odlicna sostojba ima wc i kancelarija vo sklopot na magacinot. Ima vlez za kamion. Imame viljuskar i mali paletarcinja za istovar. 24 casa video nadzor. Magacinot e visok 4.5 m vo koj moze da se stavat stalazi za da se dobie pogolem obem na iskoristlivost.Magacinot ne go izdavame pomalku od edna godina

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
38971207320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам