Куќа
10.000 €
Цената не е фиксна
Денес 14:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Село Ѓавато-Битола

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно место

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070339140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам