1 / 3
Prodavam garnitura trosed dvosed fotelja G
6.000 МКД
Цената не е фиксна
23.09.2022 18:47

Битола / Битола

Prodavam dobro socuvani trosed dvosed fotelja. So niv doaga I kjosh. Istata garnitura moze da se spoi so kjoshot I da se dobie agolna garnitura, a moze I da se koristi kako posebno dvosed posebno trosed.
Trosedot se pushta I se pravi spalna
Vo dobra sostojba

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

a
Потврден огласувач
071624588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам