1 / 2
Green’s
430 €
21.08.2022 13:25

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

Останато

-Shimano Nexus X7
-SR Santour amortizeri
-Amortizer na sedishte
-Dinamo
Velosipedot e vo odlichna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077816963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам