1 / 1
100% чиста лозова ракија / rakija
180 МКД
01.08.2022 11:38

Неготино / Неготино

Се продава 100% чиста лозова ракија, добитник на еден златен и еден сребрен медал на меѓународниот натпревар за св. Трифун во Кавадарци 2022г, организиран од Винотек.

Долги години наназад вариме ракија и секогаш правиме само чиста ракија без никакви додатоци, проверка каде сакате. Може по карго.

За поголеми количини за препродавачи, посебен договор и услови. Имам 1500 литра.

Диме.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071250907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам