Синтелон
400 €
Цената не е фиксна
26.10.2020 15:42

Скопје Центар / Скопје

Се продава синтелон за обложување околу 60 м2. Синтелонот е користен 1 година, но сочуван и лесно може да се прекројува според вашите потреби. Дебелина на синтелонот 6 мм, со гумена подлога. Боја: темно сив.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Гордана
Потврден огласувач
078229056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам