1 / 6
Casovnik saat Marea
2.200 МКД
2.500 МКД
25.09.2022 14:14

Аеродром / Скопје

Casovnik saat Marea
Quartz Japan mehanizam
Telo, brazletna i bezel od celik
All stainless steel
Dijametar 42mm
Sostojba odlicna, kako nov, bez znaci na koristenje.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам