1 / 7
BMW 120 M-pack
1 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 19:39

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava zacuvano vozilo
,navremeno odrzuvano ,smeneto
filteri i ulje,set liniski kais so zategaci i vodna pumpa ,prednica:ramenja,sponi, .i uste mn.dr.rab.
Voziloto od oprema poseduva: solidni gumi ,xenon svetla ,parking senzori,kozni sedista ,dvozonska klima,fabricki zatemneti stakla so atest zaverena vo soobrakajna i dr. t.e full oprema

Registriran cela god. so Zelen karton

tel.za kontakt 078 200 279
-cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
078200279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам