1 / 2
Mitsubishi pajero. Na delove.
По Договор
09.12.2021 14:21

Пехчево / Берово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Mitsubishi parro.2.5 d.
Na delovi:
Deferencijali,diskovi,zglobovi,poluosovini,kardani,maska(lev volan), kazance za parno,hladnjak
Mob za imformacii.
075/356-215

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам