1 / 2
Термо печка 6кW со постолје
1 МКД
19.05.2022 11:28

Битола / Битола

Се продава термо печка 6kW со постолје на тркала

Цена по договор

Контакт 071-662-055

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071662055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам