1 / 3
Huawei
По Договор
31.05.2021 23:39

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

Htc

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava povolno
INFORMACII na tel: 072205147 ALEKSANDAR
072205147 ALEKSANDAR

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

METODI
Потврден огласувач
078213413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам