1 / 5
MEBEL
1.000 МКД
Цената не е фиксна
25.04.2022 16:46

Аеродром / Скопје

Masa crna 100cm x 75cm= 3500den
Masa za TV 180cmx60cm dlabokax50cm visoka = 2500den
Trosed 200cm x100cm
Dvosed 162cm x 100cm
= 7000den
2 shkavcinja, masa za tv mala, masa kafena= 4500den
Beko furna i plotna= 7000 den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Ѕвонко
Потврден огласувач
078200237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам