1 / 7
Golf 4
2.500 €
02.07.2022 19:35

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Golf 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075822974
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам