1 / 5
ORBITREK ELITE VOOPSTO NE KORISTEN ОРБИТРЕК
10.500 МКД
Денес 09:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ORBITREKOT E ORIGINALEN KUPEN OD TOP SHOP ..VOZEN POMALKU OD EDEN CAS ..
SO DIPLEJ STO MERI KAORII VREME RASTOJAIE
PRV SOPSTVENIK! ISto kako da go kupite sega od salon!
seuste pod GRANCIJA ..po foskalna platen 17990 den
..vozen 3 pati
077501050

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Ance
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам