1 / 9
Se izdava Apartman vo Struga
30 €
13.08.2022 10:09

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов


Kapacitet max 4 lica

Termin sloboden od 14 avgust


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам