1 / 1
IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO
По Договор
29.04.2022 10:56

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Relacija, Turcija Makedonija Hrvatska Srbija Bosna.
VOZILA- Euro 5 / Euro 6
PLAKJANJE 15%
PLAKJANJE VEDNAS PO IZVRSEN KRUG
PRIJAVEN I OSIGURAN.
Poise Informaciji na: 078-506-402

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078506402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам