1 / 1
Beanbag / lazy bag
6.000 €
Цената е фиксна
27.10.2020 11:12

Струмица / Струмица

Се продава огромна вреќа за лежење 1х1х0.5.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
070310682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам