1 / 4
DAF XF95 . CF85 euro2
11 €
23.12.2021 11:30

Гази Баба / Скопје

Изкупувам за износ Даф XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се бара од:

aya asd
Потврден огласувач
+359899960445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам