1 / 2
Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба
199 €
17.09.2022 23:46

Карпош / Скопје

Во одлична состојба, 120 cm

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070248070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам