1 / 7
Scania R440 Euro 5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2020 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Scania R440 Euro 5 , so defekt motor, na bg tablici

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

AIB GLOBAL LOGISTICS
Потврден огласувач
0038970222311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам