1 / 1
iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM
39.990 МКД
03.05.2022 15:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 12

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za evropski pazar.
Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S21 kako nov - mobicom

30000 МКД

Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

19990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам